A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj (Gentz) - Golden Eagle 2


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2012

2012-06-09T17:39:24

Merrna pak kerdac Pije per cdo nat
Ma e mira n´bote Shqiponja Dukat
Cok Gyzel shije pije Plot lezet
Made In Kosove mmm...Evet

Bueonseras sinjora
Buenoseras sinjorina
Golden Eagle pina
sa her bashke na rrina
Bella Comostella pije Albano
t´jep energji shperthen si volcano

A t´thash qe vet t'bon mu ni cool...
Sa here marr rruge deri n´Instanbul

Ma e mira n´bote Golden Eagle Mama mia
t´jep energji KOMO bateria

Molto Bene Pije
Molto Bene Shije
(Golden Eagle)

Cok Gyzel Pije
Cok Gyzel Shije
(Golden Eagle)
Najs...


Ky tekst u dërgua nga Edda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019