A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj - 365 Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2017

2017-02-12T15:58:51

Sa inat, pi tona mundesive t`ofrume
Per sherr, une boj zgjidhje t`gabume
Qellimin e vetem e ke, ndaj meje, pushtetin
Ti n`raport me mu ke munges respektin
Prej meje, merr t`mira m`i kthen ne dhemje
S`e di qysh po nihna
Se ti s`je n`lekuren teme, ah
E sheh boten me tjeter sy
Ti kurr s`menon per mu, qaq sa un menoj per ty

Ref: (x4)
Ti s`e meriton me t`dasht
Ty duhet me t`urrejt

Para qdo fjale t`mir, ti e perdore t`shamen
Ndarja nuk t`lypi ty, por ti e lype ndarjen
Si me pas lind n`mujin e merzis
A ka ilaq qe ja ul dozen xhelozis
S`ka numra qe e thon sa here
M`ke prek,
Ti e don kshtu por ndjenjat t`kan vdek
Femer qe e don boten veq per vete
E une si idiot t`kam dasht ne ato defekte

Ref: (x4)
Ti s`e meriton me t`dasht
Ty duhet me t'urrejt

Ty duhet me t`urrejt...


Ky tekst u dërgua nga EtëzKartolina (2)

2018-03-18 17:54:20
ti e don kshtu por ndjenjat t`kan vdek
femen qe e don boten veq per vete
2017-10-18 08:46:27
Ndarja nuk t`lypi ty,
po ti e lype n`darjen
Si me pas lind,
n`mujin e merzis
A ka ilaq
qe ja ul dozen xhelozis

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019