A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genci Nelku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Ostren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Genci Nelku është një këngëtar. Genci ka lindur ne nje fshat te Dibres Ostren dhe ne moshen 3 vjecare eshte shperngulur ne nje fshat te afert te Tiranes. Ku eshte rritur edhe ka studiuar.Ne moshen 17 vjec ka filluar hapat e pare ne muzik me ndihmen e shokut te tij Ali Abazi qe njihet me pseudonimin (Baba Li). Muziken e nisi shume te thjesht gjithmon solo. Kenga e par ka qen e titulluar "Lamtumir", nje kenge frymzuese per te gjith personat qe e njihnin dhe qe filluan ta njihn...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ildi

Lenny

Kg Man

Francezi

Gzai

Noldi

Danni

4RDIT

Sizer

Rimy


Tags: Genci Nelku

Krijo Një Kartolinë