A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Koleci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Genta Koleci është një këngëtare e njohur. Dy vite pas lindjes te Gentes Familia Koleci u vendos Ne Kamëz (Tirane). Aty ku Genta u rrit dhe perfundoj Shkollen fillore dhe te mesmen. Si te gjith te rinjet dhe Genta është interessuar per perspektivat e ardhshme dhe ne moshen 18 vjecare e mori vendimin: Genta e filloi rrugen e larg per te eksploruar disa Shtete te Evropes. Itali, Gjermani, Austri dhe me ne fund Zvicer ishin shtetet ne te cilet Genta jetoi më së shumti, por pas disa viteve u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Morena Dyli

Siciliana Mazi

Megi Laska

Suela Malo

Nertila Selmanaj

Joanna

Matilda Shushari

Xhejni Lito

Irva Stefa

Ajkuna Anxhaku


Tags: Genta Koleci

Krijo Një Kartolinë