A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genti Deçka

Drerët Janë Më Të Mirë Se Njerëzit ➡ Reindeers Are Better Than People

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Drerët Janë Më Të Mirë Se Njerëzit


Drerët janë më të mirë se njerëzit
Sven, a mendon se kam të drejtë?

O njerëzit të godasin, të shajnë dhe t'mashtrojnë
Secili nga ne është i keq, përveç teje
Faleminderit mik

Por njerëzit kanë aromë më t'mirë se drerët
Sven, a mendon se kam të drejtë?

Dhe kjo është e vërtetë
Të gjithë përveç teje
Më kape
Le ta mbyllim për sot

Natën e mirë
Mos lër acarin të të ngrijë


Reindeers Are Better Than People

Deers are better than people
Sven, do you think I'm right?

People hit you, swear at you and cheat you
Every single one of them is bad, except you
Thanks buddy

But people smell better than deers
Sven, do you think I'm right?

This one's also true
Everyone except you
You got me
Let's end it for tonight

Good night
Don't let the frost freeze you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018