A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genti (Gentian Çerkezi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Genti (Gentian Çerkezi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Këngëtari më i ri i zhanrit Hip Hop dhe R&B, Genti është shumë i pëlqyer nga publiku, përfshirë edhe të rinjtë shqiptarë. Është vetëm 16 vjeçar me origjinë nga Gostivari, Maqedoni i cili ka lindur dhe jeton në Zvicër bashkë me familjen. Emri i tij i vërtetë është Gentian Çerkezi. Aktualisht ndjek studimet e shkollës së mesme. Jeta e tij e përditshme është si e gjithë bashkëmoshatarëve të tij, edhe pse dallon në një pikë, pasi ai këndon, është i a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

B-Master

Last Daddy

Don M1no

Albo 06

Kamikazo

V-Ton

Lavda

Lony

Art


Tags: Genti, Gentian Cerkezi

Krijo Një Kartolinë