A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Genti - Dying For An Angel


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2012

2012-11-15T14:11:48

I'm leading the old deep inside,
in the darkest you i didn't find,
a thousend of pieces of my heart,
it all came down on you,
i know it hurts cause it hurts me too,
give me a chance before i lose myself in you,
cause i want you to know i'm about to hear,
cried for my angel,
all things come and go,
but my feelings for you,
are for ever,
cause i want you to know i'm about to hear,
cried for my angel,
all things come and go,
but my feelings for you,
are for ever
I have and you know just watching me
and honey think as low the speed,
turn your head and baby here i am,
i know it's hard to 'susteen'
but you don't need to explain,
even an angel saw ...
like beforeeee,
yeah yeah yeah..
cause i want you to know i'm about to hear,
cried for my angel,
all things come and go,
but my feelings for you,
are for ever,
cause i want you to know i'm about to hear,
cried for my angel,
all things come and go,
but my feelings for you,
are for ever,

like the fool
cause i want you to know i'm about to hear,
cried for my angel,
all things come and go,
but my feelings for you,
are for ever,
cause i want you to know i'm about to hear,
cried for my angel,
all things come and go,
but my feelings for you,
are for ever

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018