A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Genti - Me Mungon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2010

2010-11-01T22:15:53

I hap syt dhe po shikoj
ti tash ktu nuk je me mua
jam merzit pa ty o shpirt
me mungon fjala te dua 2x.

Ref:Gjdo nat ne enderr ty po te shoh
pa ty jeta nuk po me shkon
kthehu te lutem ti tek un
mos me le gjdo nat pa gjum 2x.

Do te them sa shum te dua
veq ti ktu mos tme lesh mua
pa ty pranvera ska qka vjen
bukuria jote koken ja kthen 2x


Ky tekst u dërgua nga  Gentinikqi