A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentian Dervishi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Zall-Dardhë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 2016 Vjeç
BIOGRAFIA: Gentian Dervishi është një këngëtar. Më datë 17 Maj 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Endrrave U Japim Jet". Më datë 9 Korrik 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Heshtja Vret", në bashkëpunim me Ilva Puci. Më datë 13 Gusht 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "A E Din"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Francezi

Martin Rakipi

Xhovi

Besar Maliqi

Kole Martini

Kris Breshani

Franci Sula

Bledar Barjami

Return Aga's

Realisti R.A.G


Tags: Gentian Dervishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018