A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gentian Gojani - Nuk Jam Ma Sikur Ateher


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Boni Qejf Sa Jeni T'ri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Jam Ma Sikur Ateher" kënduar nga Gentian Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gentian Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Luan Qallaku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuk jam ma sikur atëherë
kur isha i lumtur si gjithherë.
Kam gëzim e kënaqësi
shum' në ty kam pasë besim

Tash askujt s`mund t`i tregoj
për çdo ditë dhimbjet shëroj
ditë e natë vujtjet mendoj
e si çdo njeri unë të jetoj

REF. x2:
Ty askush s`mundet me të bind
qe për ty po e jap rininë
ditë e natë kujtoj me mall
zemra me ty ka ra n`hall

Mos mendo se s`mundem
që nuk kthehesh prapë
veç po du me t`ba me dije
se unë i marrë s`jam,

Du me t`thanë unë me t`kujtu
se m`ke lanë n`vetmi
të largohesh ti prej mejet
t`ma shkatrrosh rininë

REF.:
Ty askush s`mundet me të bind
qe për ty po e jap rininë
ditë e natë kujtoj me mall
zemra me ty ka ra n`hall

Mos e harro fjalën
për ty rri n`vetmi
të kam thanë ty moj e dashur
për ty do t`maj zi

Zi do t`maj unë për ty
s`di se sa të t`them
derisa të shkrihem
derisa të vdes

REF.:
Ty askush s`mundet me të bind
qe për ty po e jap rininë
ditë e natë kujtoj me mall
zemra me ty ka ra n`hallMë Shumë...