A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gentian Gojani - Sundimtare E Dashurise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2016

2016-12-11T17:00:00

Muzika:

Ardian KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sundimtare E Dashurise" kënduar nga Gentian Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gentian Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...