A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentiana Podrimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Banja E Pejës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Gentiana Podrimaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jeton në Prishtinë dhe eshte diplomuar ne Fakultetin e muzikës në AAB. Në Nëntor 2009, Gentiana Podrimaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Tenerifet". Më datë 4 Nëntor 2010, Gentiana Podrimaj publikon videoklipin "Më Mungon". Me këtë këngë, Gentiana Podrimaj merr pjesë në Polifest 2010 në vitin 2010....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Kurti

Fjolla Morina

Bubulina Krasniqi

Edita Sopjani

Nazmije Selimi

Shkenda Dubova

Arlinda Gaxherri

Sara Kalaveshi

Vesa Smolica

Monika Salihu


Tags: Gentiana Podrimaj, Genta Podrimaj

Krijo Një Kartolinë