A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentjana Gjergji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gentjana Gjergji është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane dhe popullore dasmash. Gentjana Gjergji Ka Lindur Dhe Jeton Ne Shkoder. Merret Me Muzike Qe Nga Viti 1999. Më datë 25 Nëntor 2012, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Kenge Kurbeti". Më datë 4 Shkurt 2013, Gentjana Gjergji publikon videoklipin "Po Kendoj". Më datë 5 Shkurt 2013, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Sy Zezo". Më datë 29 Tetor 2016, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Martesa E Djalit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Palushani

Matilda Shushari

Mimoza Ahmeti

Erga Halilaj

Desara Smakaj

Xhejsi Jorgaqi

Nertila Selmanaj

Orjola Xhemollari

Mukades Çanga

Pajtesa


Tags: Gentjana Gjergji, Gentiana Gjergji

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018