A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gentjana Gjergji - Zemër Shqiptare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2018

2018-01-12T10:21:53

Gjithë shqiptarët jemi vllazen të një nane
Vendin këtu e kemi n’tokën Iliriane
Mbijeton në shekuj besa që dha burri
Sepse ma i shenjti për ne është flamuri

Ref: Se për këtë flamurë që m’ka lanë i pari
Luftoj e jap jetën si Adem Jashari
Për flamurin tim flakë tokën e ndeza
Kam zemër shqiptare o si Nënë Tereza (2x)

Vitet si stuhia ikin sdi se ku
Ti Shqipëri Etnike prap do mbetesh këtu
Gjallë ta mbajtën emrin këta burrat e dheut
Jemi bijtë e shqipes, bijtë e Skënderbeut

Ref: Se për këtë flamurë që m’ka lanë i pari
Luftoj e jap jetën si Adem Jashari
Për flamurin tim flakë tokën e ndeza
Kam zemër shqiptare o si Nënë Tereza (2x)


Ky tekst u dërgua nga LandiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018