A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gentrit Osmani - Falmi Krejt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2015

2015-11-07T17:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falmi Krejt" kënduar nga Gentrit Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gentrit Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin