A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gentto'h - Pennywise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2017

2017-11-12T19:46:07

Ref...
Jena Klounat e rruges krejt Pennywisa
Bimi krejt rreperat ti caj ndysh kta
Se bajat kta, jo rahat na, perbindsha
N'mesnate ngjon fjalen. "Mirdita" haaah(x2)
Verse1...
Projektet jane shum tnalta
Idete jan krejt tqarta, krejt t'arta
Kurr nuk vizatoj, nuk fol per harta
Lit smoking everyday feeling rasta
Secili Zot i vetes no adviser
Pare grinder, money finder
I'm a fighter, survivor
Kur ka perbindsha nrrug, ti do me ik me vrap
Po secili nto shum leht tkap, tmbulon me gjak rratatataak
Tik tak, frymarrja funit, filmi i jetes para syve clik clack
Bag bagDat, ki kujdes about dat
ref(x2)
Verse2...
Merre me men, ca me nodh kur ti ke me haaarru
Zero shit me tu kujtu
Bote e madhe me perbindsha, tutu
Shef ni turme para vetes thu "uuuuuuu"
E pyt veten "Who you?" iaba daba doo
This shit is gettin too serious about bi**hies like you
Fuck you, xhunglen kurr me nenvlersu
Nese tpysin ty per mu, thuju se jam ktu
Sikur dielli se, kurr ska perendu
Kjo bote per mu asht destinu e per ta kam me jetu
ref(x2)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018