A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gerta Heta - Me Ngjan Sikur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005


Me ngjan sikur vazhdojn
te jesh ketu me mua pergjithmon
kjo dashuri e bukur
tashme nuk ekziston (2x)

Qe kur ti s'je me
vetmine une dashuroj
i lutem zotit dy fjale te dergoj serisht
c'do dite me shoqerojne
kujtimet qe lam pas
c'do cast te kohes
jetoj me to jetoj

Me ngjan sikur vazhdon
te jesh ketu me mua pergjithmone
kjo dashuri e bukur
tashme nuk ekziston (4x)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018