A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gezim Kaso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
BIOGRAFIA: Gezim Kaso është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Mars 2009, Gezim Kaso publikon videoklipin "Aty Ku Me Lindi Nena". Më datë 18 Dhjetor 2010, Gezim Kaso publikon videoklipin "Tradita Dhe Besa E Shqiptarit". Më datë 26 Gusht 2011, Gezim Kaso publikon videoklipin "Djale çam". Më datë 16 Shtator 2011, Gezim Kaso publikon videoklipin "Pritem Zane". Më datë 21 Janar 2012, Gezim Kaso publikon videoklipin "Jabanxhi". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 6 Nëntor 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vladimir Seferi

Alfred Meço

Engjell Çaçani

Selim Paja

Hysni Alushi

Tahir Boshkaj

Guri Rrokaj

Laver Bariu

Lintor Osmenaj

Vaske Curri


Tags: Gezim Kaso

Krijo Një Kartolinë