A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gezim Zefi - Zemra Jote  (Feat. Mulah Mike)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2018

2018-07-10T07:57:38


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Zemra Jote" kënduar nga Gezim Zefi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Zemra Jote".
Videoklipi nga Gezim Zefi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adelina Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Pse se Pranon qe per ty jam gjithshka
ty pika t`bjen veq nje dit mos me mPa
buzet e mia pa i puth njeher vet me ke than
qe as gjumi nuk t merr..
Zemra jote e ka veq nje fat qe s`esht pran
meje nuk jeton shum gjat.
Zemra jote e ka veq nje fat qe s`esht pran meje nuk jeton shum gjat..
Pse se pranon qe po digjesh i gjall
pa lejen time as frym S`guxon me marr
vetem nje dit nese nuk me therret
jam shum e bindur qe vet me vete flet
Zemra jote e ka veq nje fat qe s`esht pran meje nuk jeton shum gjat ...
refx2.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018