A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Ghulo është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i Ghulo Esta eshte Ajet Bejiqi i cili perpos se eshte hip hop artist eshte edhe autor i shum teksteve te kengeve te shum kengetareve te estrades sone. Më datë 22 Shkurt 2011, Ghulo Esta publikon videoklipin "Ama". Me këtë këngë, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në Maj 2013, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Mendjemadhe". Në Nëntor 2014, Stelina merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Aj A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Danny Boy

Bigg V

F-Tim

Oran G

Xhema Aka Jemayli

B-Bami

Bidaki

Rron KRZ

Bessi

Erson Shabani


Tags: Ghulo, Ghulo Esta, Ajet Bejiqi, Ajet Bejiçi, Ajet Bejici, Ghuo

Ghulo në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë