A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ghulossia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ghulossia është një këngëtar. Më datë 15 Janar 2010, Ghulossia publikon videoklipin "Pse O Zot", në bashkëpunim me L-albooz....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rap-House

Rexhep

Addi Pllana

Donatt

Ponx

T.M.B

Red Eyes

My Way

Nuclear Pimp

Mic-Ell


Tags: Ghulossia

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018