A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gili & Sinan Vllasaliu - Prape Se Prape


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/04/2007

2007-04-23T00:00:00

Më Shumë Nga

Sinan Vllasaliu

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Video Produksioni:

Dejan Milicevic

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Nostalgji"

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '06"

Këngë e albumit:

"Mos Ja Falni"

Këngë e albumit:

"Dy Dakika"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2006

Pjesëmarrëse në

Polifest 2006


Sinani:

Me dite kam qen i shtrir, nuk ndjehesha mire,
zemra ish e ngrire ti ishe larg prej mejee
Me nuk kam deshir per ty te degjoj mire
le te jet veshtir, tash un jam larg prej teje.

Ndal se qdo fjal be kete nate me ben te vuaj
Ndal asnje fjal ti mos e thuaj

Gili:

Me dite kam qen e shtrire, nuk ndjehesha mire,
zemra ish e ngrire ti ishe larg prej mejee
Me nuk kam deshir per ty te degjoj mire
le te jet veshtir, tash un jam larg prej teje.

Te dy:

Ndal se qdo fjal ne kete nate me ben te vuaj
Ndal asnje fjal me mos e thuaj

Prap se prap ne u takuam e nuk lamë vend as per pershendetje,
prap se prap ne vazhduam si dy te huaj si ne perndjekje
prap se prap dhembjen e ndjej
zemrat i thejm oh po pa tjeter,
prap se prap do te genjejm,
ne dot genjejm se jemi te lumtur me nje tjeter.

Sfond:
Haja Haja Haja ja ja ja
ahaaa haaa haaa(x2)

Ref:
Prap se prap ne u takuam e nuk lame vend

as per pershendetje,
prap se prap ne vazhduam si dy te huaj si ne perndjekje
prap se prap dhembjen e ndjej
zemrat i thejm oh po pa tjeter,
prap se prap do te genjejm,
ne dot genjejm se jemi te lumtur me nje tjeter.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018