A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gili
  • Dy Dakika (Ami Ami)

Live Video

Video Link

Gili - Dy Dakika (Ami Ami)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hit Selection"

Këngë e albumit:

"Dy Dakika"


Shoki im me puth ne faqe
Me ka shoqe te preferuar
Si u be nuk i di shkaqet
Ne shokun jam dashuruar

Si tia them si tia them
E kam problem, kjo dileme
Me rremben por do t’ia them
I raft pika

Ref:
Ami ami dy dakika
Buzet ami dy dakika
Un te du t”raft pika
E ti shkon me tjera qika

Ami ami dy dakika
Lotet ami dy dakika
Une te du t’raft pika
Sdu me te pa me tjera qika

Mi tregon hallet e jetes
Dashurin nuk po e gjen
Oh sa afer afer vetes
Me ka mua e nuk po e veren

Si tia them si tia them
E kam problem, kjo dileme
Me rremben por do t’ia them
I raft pika

Ref:
Ami ami dy dakika
Buzet ami dy dakika
Un te du t”raft pika
E ti shkon me tjera qika

Ami ami dy dakika
Lotet ami dy dakika
Une te du t’raft pika
Sdu me te pa me tjera qika


Ky tekst u dërgua nga Gili
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018