A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gili - Komandant Gruja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashnorja"


I
Djalin e shkret qka e paska gjet
me te vertete keq e paska gjet
e ka nusen e mir, i ka qellu e shtir
ajo se le rehat si detektiv privat
II
Flet nje mahalle djali u be prralle
e ne kete prrall nuk eshte rat i rrall
shoqria po e nguc 2 kamt i ka 1 kpuc
ajo se le rehat si detektiv privat
Refr.:
Kur del djali nga shpia gruja si policia
kreit i din ma mir se cia ah ah gjelozia
qka deshi e ku doli qka qeshi e qka foli kreit i din ma ir se cia ah ah gjelozia
grujaaa ah komandant gruja(2x)
III
Kohet ndryshuan djemt kapitulluan
shpejt u dorzuan se u dashuruan
me nuk dalin qdo nat komanden e mbajn grate tani dalin qdo nat komanden e mbajn grat
IV
Flet nje mahalle djali u be prralle
e ne kete prrall nuk eshte rat i rrall
shoqria po e nguc 2 kaomt i ka 1 kpuc
ajo se le rehat si detektiv privat

Refr.:
Kur del djali nga shpia gruja si policia
kreit i din ma mir se cia ah ah gjelozia
qka deshi e ku doli qka qeshi e qka foli kreit i din ma ir se cia ah ah gjelozia
grujaaa ah komandant gruja(2x)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018