A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gili - Ajo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashnorja"


Mua vetem mua m'do ai djal

Ajo don me na nda
me duhet me pa
ta shikoj 1 her un mir e mir
cila eshte ajo

E mendoja te shemtuar
me trup te deformuar
Me Floket e djegura me mash
Patjeter e trash

Kur ekam taku sa nuk jam shoku
qa e bukur ish ajo endrra prish
Qfar fustani pat sikur ne sfilat
aq e bukur ish..

Jo nuk dua ta njoftojj!!

Jo , o moj virane
Jo. jo mos be plane
Mua vetem mua m'do ai djal
ajo le t'ma Fal

Diten kur e takove
Koh vetes i kushtova
me dieta ,manikyr , fitnes
ajo me dha stres

Dashuria eshte e shejt
edhe jeta eshte e drejt
mua vetem mua m do ai djal

kur e kam taku
sa nuk jam shoku
Aq e bukur ish
ajo enderra prish

Jo, o moj virane
jo ,jo mos be plane
mua vetem mua mdo ai djal
ajo le tma fal(x2)


Ky tekst u dërgua nga Bora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018