A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gili & Beka - Viza C


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1998

1998-12-31T00:00:00

Më Shumë Nga

Mc Beka

Këngë e albumit:

"Viza C"

Këngë e albumit:

"Studenti"


Prej Hamburgut ne Llondon
prej Cirihit ne Millan
deri ne Skandinavi
gjitha qika bukuri

Kalojne mas meje
E un mas teje
hajde qik e re ta ndreqi Vizen C
mos ke dert per passaport
kam lidhje n'aeroport
hajde hajde

(GILI)KU?

(BEKA)Hajde me mu

(GILI)SDu SDU sdu se
nuk me duhet Zvicra Suedia
un po rri n'Kosov ku piqet flija
nena ime me therret ne emer
shtrohet sofra buk e krip e zemer
kengen me te bukur qe kendova
gjuhen me te embel qe mesova
hej mu ma fali nane KOSOVA
hej un po rri ketu

Bini djemt e KASTRIOTIT fjala e shqipes besa e ZOTIT (x2)

BEKA: Hajde qik e re ta ndreqi vizen c
hajde qik e re ta nreqi vizen c

GILI:E di e di e di un ket tregim
si kaloni ju djemt e ri ne perendim
ke martu nji plak ke marr vizen c
zemra digjet flak kur me sheh te re
qikat e Prishtines e Gjakoves,
Mitrovices e t'Rugoves,
Ferizajit, Skenderajit
s'te shohin me sy , as s'dijn per ty

BEKA:Hajde qik e re ta ndreqi vizen c
mos ke dert per passaport
kam lidhje ne airport ,hajde hajde

GILI:ku?

BEKA:Hajde me mu

GILI:S'du s'du s'du se
nuk me duhen viza e deviza
kemi tjeter pasuri per kriza
ne Kosove o i ke zbrazun gjepat
ani veq i mbushin mbushin djepat
kengen ma te bukur qe kendova
gjuhen me te embel qe kendova
heeej mu ma fali nan KOSOVA heeeej
sme duhet Viza C.


Ky tekst u dërgua nga  argjenta   fanstar
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018