A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gili - Vet Ke Than


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2010

2010-07-03T15:29:20

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

Fabrika

Këngë e albumit:

"Fol Për Mua"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Rruget tona sot po ndahen
se premtimet nuk po mbahen
ndryshe fole ndryshe dole ti
zemra sonte do te qahet
edhe syri zdo te permbahet
se me nuk do te shoh moj dashuri ...

(Refrain)

vet um ke than
vet ke than
asnje here nuk ke mem lon
vetem vdekja kur te na ndan
vet ke than djal
vet ke than
ndryshe krejt ke vepru
o sa shum me ke lendu
nje mesim kam mesu
fjaleve vet kur mos me ju besu ...

ball per ball ne nuk flasim
zemrat tona sa spel sasin
ndryshe fole ndryshe dole tiii
sikur ta ndegjoj frymarjen
zemra nuk e pranon ndarjen
se me nuk do shoh moj dashuriii ...

Refrain... (x2)


Ky tekst u dërgua nga Loqqkaa   KiinGuu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018