A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gili - Nuse Mori Nuse


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2013

2013-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Si Torta E Marteses"


nuse te kena marre e
o me shume dasmor e
skemi cef djalin me pa
me fshis ne dor e

me njeqind tupana
te kena marr moj nuse
mos e shti djalin ne maxhe
me t'holluse

REF
nuse duje djalin
duje bukurin
mos harro kurr
jeni marr me dashni

nuse duje duje duje djalin duje
mos e harro kurr
gruja grue
e burri burre

II
nuse mori nuse
as mos te shkojn ment e
djalin ton me shti
me i la enet

nuse ty ma te miren
na te kemi marre e
me ket kenge
na po dojm me ba hajgare

REF
nuse duje djalin
duje bukurin
mos harro kurr
jeni marr me dashni

nuse duje duje duje djalin duje
mos e harro kurr
gruja grue
e burri burre


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018