A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gima - Perëndi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/05/2018

2018-05-16T20:00:02

Muzika & Teksti:

Gima


Desha te te them se une ty te pres te pres ty,
Kam durim se ndjej dashuri, shendet te mire,
Buzeqeshja jote mu me jep shpres dhe deshire
Te jem ketu per ty çdo here kur ti ke nevoj o shpirti im
Perendi perendi perendi
Mos ler njeri ne kete bote pa femije
Buzeqeshja jote mu me jep shprese dhe deshire
Te jem ketu per ty çdo here kur ti ke nevoj o shpirti im

Jeta me ty, merr kuptimin, zhvillohet,
Perla jem, vazhdo buzeqeshe, vallezo beje çfare te duash,
Zeri yt me bene te qaje e te qeshe, ne te njejten kohe
Shkrije zerin, ne muzike ne muziken time
Kendo, kendo, kendo, kendo

E gjitha perseritet edhe nje here

Fundi,

Perendi, mos lere njeri ne kete bote pa femij
Perendi, perendi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018