A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjeniu I Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gjeniu I Vogel është një talent show e njohur. Spektakli me I madh i talenteve te vegjel. Atje ku femijet maten me te rriturit. Atje ku nga “ i panjohur” behesh nje “star”. Spektakli I suksesshem televiziv “GJENIU I VOGEL” - eshte shnderruar tashme ne nje aktivitet mbarekombetar, nje konkurs madje qe i ka kaluar edhe kufijte e Shqiperise. Duke e konsideruar si nje nga ngjarjet me te medha televizive te koheve te fundit, producentet dhe ideatoret artistike jane te bindur se ai gjitmone arrin t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Star Academy Albania

X Factor Albania

Ethet E Së Premtes

Albanian Star

Voice Of Albania

Flaka E Janarit

Musical-Fest

Shkodra Fest

Polifest

Netët E Klipit Shqiptar


Tags: Gjeniu I Vogel, Gjeniu

Krijo Një Kartolinë