A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjeto Luca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Mosha:
  • 52 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gjeto Luca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Stili i Gjeto Luca është shumë unik dhe njerëzit e konsiderojnë atë si përfaqësuesin e tyre kur bëhet fjalë për trashëgiminë dhe traditat e tyre shqiptare. Më datë 3 Nëntor 2013, Ingrit Gjoni publikon videoklipin "Hajde Sonte", në bashkëpunim me Gjeto Luca. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 20 Tetor 2014, Ingrit Gjoni publikojnë videoklipin "Mbretereshe", në bashkëpunim me Gjeto Luca. Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gjithcka Te Dhurova

Ah Dashnia


» Dërgo Një Këngë »

Babe E Bir
Ska Ma Qef
Je Si Yll
300 Vjet
Me Vjen Te Plas
Kurbeti
Luje Vallen
O Njeri Pa Shpirt
Gjaja E Mir Han Vedin
Jam Malsor


Artistë Të Ngjashëm:

Hajredin Gjeta

Xhemil Saliu

Brahim Qetaj

Ismet Bexheti

Leonard Bombaj

Nimet Leka

Thoma Mahilaj

Bujar Cici

Rifat Mulaj

Ferdinant Bjanku


Tags: Gjeto Luca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018