A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  528
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Gjiko është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gjiko eshte nje emer shume i njohur per te gjithe, per shkak te bashkepunimeve te tij shume te suksesshme qe ka publikuar koheve te fundit. Emri i vertete i reperit eshte Asdren Gjikolli. I lindur ne Peje, kengetari ka ushtruar gjate adoleshences se tij sportin e rruges Parkour, prej te cilit ka marre edhe nofken Flyboy. Eshte angazhuar ne muzike qe ne femijeri, ndersa Hip Hop eshte tradite ne familjen e tij qe prej vitit 1997. Asdren Gjikolli sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Big Bang (Arbër Gjikolli)

I dashuri i

Elita Rudit

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Energjiko (2018)

667 (1 Hap Para Dreqit) (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Si Bugatti
Gabime
Shtrejt
Je Shku
Kush Je Ti
Papuqe Gucci
Si Me Def
Mos Ma Përzij
Yjet Nalt
Hajt Hajt

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Cyclone

I.N.S.E.C.T

Gent Fatali

BlackLion

Tiki

Real Mc

Lil' Liri

Bonsaton

Blasta

Niil-B


Tags: Gjiko, Asdren Gjikolli, Gjiko Fly Boy, Gjiko Flyboy

Gjiko në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018