A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjiko - Dillero


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2018

2018-05-04T13:13:04

Këngë e albumit:

"Energjiko"


Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo
Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo
Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
And if you hate suck a dick

Per cdo dit cona un en mengjes
Me pi kom Mercedes 6.3 CLS
Vin G (foli n'vesh) qe dikush don mem bo (keq)
20 mij n'kry ti (bi**h) pa problem (i qes)
Gjiko flen shum qet cohet sikur beb
Nese o shum ftoht shkoj ku o ma nxeht
Jamaica per ni spllif, shkoj n'Peru vec per ni vij
N'Disney Land bashk me kllik dhe e thej ma shum se fmit
Ma bojshin qe po foli prralla
E tash ma thirr emrin kejt salla
N'rrug me kerre t'rralla
Se ke mas lit n'trotuar ulala

Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
And if you hate suck a dick
Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo
Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo


Ky tekst u dërgua nga vesa rizvanolli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018