A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gjiko - Distanca


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2018

2018-10-04T19:58:02


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Distanca" kënduar nga Gjiko.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Distanca".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

V-Ton - Distanca

V-ton:
Un e
ti bashk
pergjithmon
tham, lam
shum kujtime
kam nevoj per
dashuri
i vetmum jam
kujtimet me
ty
jan sendi vetem qe mkan
mbet
ditet pa ty nuk shkojn

gjumi sme zen me net
ska send
qe mu mpelqen tash
gjysmen e
zemres time tek ti e lash
kam bo
gabim tash ne depresion
rrash
desha te vdes kur nje dit

me nje tjeter te pash
thiri me
t'panjohur
vec sa ta ni zanin
me
mungojn edhe qastet
kur ty te
gezonin
cdo njeri meriton
shans
te dyt
kisha dhan gjithcka
vec
edhe njiher
me ti pa
syt

Ref....(Jehona)

Jemi
distancuar
un e ti
sikur hena

dhe dielli
si mund te ket
mundsi
qe te jemi
bashk...
Me
ty nuk po shkojm
fare mir
por
pa ty e kam
veshtir
eshte e
kot qe mundohesh ti...
perserii
...
Ti..

V-ton:

Te lutem
nji minut
ti them disa fjal

ndal
pak durim
sinqerisht tet
them
mfal
kam vepru
pa
vetdije
tash te gjitha mrrin

nen hije
pa shije
po
pendohem
me gjith zemer

dije.... dije
ka qen nje faz e
hidhur
jo nuk du
ta kujtoj

gjithcka ka qen e lidhur
jo nuk
mundem ta
gjykoj
kjo dhimbje e
rrend
me len plag

permanente
shpesh me
zhduken
shpresat
perjet ne disa

momente
e tash
behesh
indiferente
sikur nuk
ndjen asgje
ma jep nje shans
se
paku ta ndegjoj at ze
e ndjej se
ti me don
por ti nuk e pranon

nje fjal e jotja
cdo gje
dot
ndryshon
ka qen nje faz e
hidhur
jo nuk du ta
kujtoj
gjithcka ka qen e lidhur

jo nuk mundem
ta gjykoj
kjo
faz e hidhur
me len plag

permanente
shpesh me zhduken

shpresat, perjet
ne disa
momente

Ref...(Jehona)

Jehona Iseni - Distanca

V-ton:
Un e
ti bashk
pergjithmon
tham, lam
shum kujtime
kam nevoj per
dashuri
i vetmum jam
kujtimet me
ty
jan sendi vetem qe mkan
mbet
ditet pa ty nuk shkojn

gjumi sme zen me net
ska send
qe mu mpelqen tash
gjysmen e
zemres time tek ti e lash
kam bo
gabim tash ne depresion
rrash
desha te vdes kur nje dit

me nje tjeter te pash
thiri me
t'panjohur
vec sa ta ni zanin
me
mungojn edhe qastet
kur ty te
gezonin
cdo njeri meriton
shans
te dyt
kisha dhan gjithcka
vec
edhe njiher
me ti pa
syt

Ref....(Jehona)

Jemi
distancuar
un e ti
sikur hena

dhe dielli
si mund te ket
mundsi
qe te jemi
bashk...
Me
ty nuk po shkojm
fare mir
por
pa ty e kam
veshtir
eshte e
kot qe mundohesh ti...
perserii
...
Ti..

V-ton:

Te lutem
nji minut
ti them disa fjal

ndal
pak durim
sinqerisht tet
them
mfal
kam vepru
pa
vetdije
tash te gjitha mrrin

nen hije
pa shije
po
pendohem
me gjith zemer

dije.... dije
ka qen nje faz e
hidhur
jo nuk du
ta kujtoj

gjithcka ka qen e lidhur
jo nuk
mundem ta
gjykoj
kjo dhimbje e
rrend
me len plag

permanente
shpesh me
zhduken
shpresat
perjet ne disa

momente
e tash
behesh
indiferente
sikur nuk
ndjen asgje
ma jep nje shans
se
paku ta ndegjoj at ze
e ndjej se
ti me don
por ti nuk e pranon

nje fjal e jotja
cdo gje
dot
ndryshon
ka qen nje faz e
hidhur
jo nuk du ta
kujtoj
gjithcka ka qen e lidhur

jo nuk mundem
ta gjykoj
kjo
faz e hidhur
me len plag

permanente
shpesh me zhduken

shpresat, perjet
ne disa
momente

Ref...(Jehona)
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018