A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjin Dona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Gjin Dona është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 29 Prill 2012, Pandora & Gjin Dona publikojnë videoklipin "Behu Trandafil". Më datë 4 Dhjetor 2012, Gjin Dona publikon videoklipin "Zef Ndoc Ndreca". Më datë 19 Nëntor 2014, Gjin Dona publikon videoklipin "Kush Thote Nane Ka Thirre Mirdite". Më datë 26 Maj 2015, Gjin Dona publikon videoklipin "Kendoj Per Festat Tona". Më datë 15 Gusht 2016, Gjin Dona publikon videoklipin "Lulja E Mergimit". Më datë 18 Prill 2017, Gjin Dona ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Suad Shaptafa

Adem Barbullushi

Prek Mrishaj

Lekë Dedvukaj

Artur Matia

Perlat Sheqeri

Lirim Hoxha

Gezim Zefi

Xhelal Juka

Tonin Uldedaj


Tags: Gjin Dona

Krijo Një Kartolinë