A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjon Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gjon Lleshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 12 Qershor 2013, Gjon Lleshi publikon videoklipin "O Sa Keq". Më datë 26 Janar 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Do Ta Bajm Ni Dasem T'madhe". Më datë 8 Shtator 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Eja Vetem Eja". Më datë 30 Qershor 2017, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Fala". Më datë 9 Shkurt 2018, Gjon Lleshi publikon videoklipin "U Treta Ne Gurbet". Më datë 12 Korrik 2018, Gjon Lleshi publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Zymberi

Arbnor Terziu

Avni Nebiu

Young Blood

Master Key

Agresiv

Over B

Onnefekt

Besim Berisha

Enes Molla


Tags: Gjon Lleshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018