A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjovani Gjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
BIOGRAFIA: Gjovani Gjonaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore qytetare dhe popullore dasmash. Ne moshe 19 vjeqar u be kengtar i ngjohur dhe kenga e pare e tij ishte "FATEBARDHA" pas nje kohe ai shkoj ne Amerik per fame dhe u lidh me kengetaren e njohur Vjollca LLuka dhe ata pas nje ohe u martuan dhe kane 2 vajza. Më datë 3 Shtator 2007, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Unë Beqar, Ti Beqareshë". Më datë 17 Shkurt 2008, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Porosia E At Gjergj Fishtes". Më datë 10 Tetor 2009, Gjovani Gjonaj publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Lypsari (As Kush Nuk I Ka Krejt)
Bashkëjetesa
Hise I Ke Ra
Martohu Me Shoqni
Porosia E At Gjergj Fishtes
Unë Beqar, Ti Beqareshë


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Markelian Kapedani

Xhevair Akulli

Besnik Shateli

Fahrush Azemi

Bajram Asllani

Arjan Korkaj

Gëzim Salaj

Bekim Kastrati

Nexhat Vitia


Tags: Gjovani Gjonaj, Gjovani, Gjovan Gjoni, Xhovani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018