A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjyste Vulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  268
  • Vendlindja:
  • Vuksanlekaj (Malësi) 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gjyste Vulaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Është një këngëtare shqiptare të muzikës pop dhe popullore. Gjysta ka publikuar disa albume dhe ka publikuar nje mori videoklipesh. Përveç këndimit, Gjystja shkruan edhe tekste për këngë, merret me dizajn grafik dhe me rregullimin e montazhit të videoklipeve. Prej shumë vitesh është e martuar me Sokol Vulaj. Emri i saj tashmë është bërë i njohur në muzikën shqiptare. Tani ajo është bërë shumë e adhuruar nga të gjithë shqipatrët kudo jetojnë. Zëri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Valentina Dedvukaj Spahos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Zoti S'rrehet (2012)

A Behesh Merak (2011)

Je 1-Sh (2010)

Shah Mat (2009)

Vdeksha Per Ty (2007)

Me Ke Borxh (2006)

Me Te Mirat (2005)

Me Hitet (2004)

Me Lejo Te Te Puth Nje Here (2004)

S'jam Per Ty (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Me Lejo Te Te Puth Njehere
Vdeksha Per Ty
Vaj Vaj
Hera E Pare Qe Dashuroj
A Po E Keni Hot
Ndjej Urrejteje Dashuri
Djalin Tone E Martojm Sot
Maximum
Veç Një Herë Me T'puthë Fort
Du Me T'Nxan Jaran

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ganimete Abazi (Ganja)

Ryva Kajtazi

Alberie Hadergjonaj

Vjollca Haxhiu

Adelina Ismaili

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Leonora Jakupi

Gili

Mariza Ikonomi


Tags: Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018