A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gofile Papleka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43
BIOGRAFIA: Gofile Papleka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Kush Po Knon". Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Moj Selvi". Më datë 24 Korrik 2014, Gofile Papleka publikon videoklipin "Kenge Per Don Pecen". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "S'blehet Zemra Me Flori". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "Sy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Jam Shqiptare


» Dërgo Një Këngë »

Zemren Nuk E Shes
Pse M'largohesh Si Ylberi
Ku Po Me Çojn Endrrat
Moj Hapsane
Këngë Për Ndue Perlleshin
Mora Udhen
Syk O Vella
Vendi Im O Vendi Im
Syrin Per Kusur
Kurre S'harrohet Ervis Mitaj


Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Greta Lazri

Eva Dushaj

Nora Ndreu

Adelina Marku

Zoja Pali

Donika Ndreca

Alma Velaj

Adelina Correj

Doruntina Qamili (Dina)


Tags: Gofile Papleka, Gofile Papelka, Gofile Paplekaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018