A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramos Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Gramos Shabani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 20 Shkurt 2016, Gramos Shabani publikon videoklipin "Ftohte". Në vitin 2016, Gramos Shabani publikon albumin "Live 2016". Më datë 4 Dhjetor 2016, Gramos Shabani publikon videoklipin "Nuk Te Mallkova". Më datë 8 Gusht 2017, Gramos Shabani publikon videoklipin "Fallc". Më datë 26 Nëntor 2017, Gramos Shabani publikon videoklipin "Dynjan Me Ma Dhan". Më datë 17 Mars 2018, Gramos Shabani publikon videoklipin "E Vertete". Në v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Une Po Te Lus (2019)

Live 2018 (2018)

Live 2016 (2016)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Muhamet Bislimi (Meti)

Gentrit Osmani

Kastriot Krasniqi

Fati Krasniqi

Mergim Koroshi

Visar Rama

Veton Mushkolaj

Rexh Cenaj

Elion Krasniqi

Burim Muciqi


Tags: Gramos Shabani

Krijo Një Kartolinë