A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gramoz Gervalla - Shpirti Jem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2012

2012-04-18T11:16:09

Këngë e albumit:

"Singles Collection"


Sa u mesova mir me ty
ndarja zemren ma ka thy
shumë shumë jam merzit
si ka java veq 7 dite
si ka shtate po shtadhetemi
per ata qe eeshte ne vetmi

REF. x2:
shpirti jem o shpirti jem
fjalen e fundit nuk ta them
duhet zemra gur me kan
lamtumir dikujt me i than

Sa u mesova mir me ty
ndarja zemren ma ka thy
shume shume jam merzite
si ka java veq 7 dite
si ka shtate po shtadhetemi
per ata qe eeshte ne vetmi

REF. x2:
shpirti jem o shpirti jem
fjalen e fundit nuk ta them
duhet zemra gur me kan
"lamtumir"dikujt me i than


Ky tekst u dërgua nga  blera
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018