A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Bini Defa, Bini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Me marr nuse eshte shyhret. Qysh eshte reni me adet.
Kur bahet nana me re. Si per se dyti me pas le.
Me marr nuse eshte shyhret. Qysh eshte reni me adet.
Kur bahet nana me re. Si per se dyti me pas le.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Ka qellu nusja e mire, e ka syrin sikur lire.
çfare nafake kena pas me marr te bukren e dynjas.
Ka qellu nusja e mire, e ka syrin sikur lire.
çfare nafake kena pas me marr te bukren e dynjas.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018