A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Une Si Mbret Ti Si Mbretnesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Lulem lule po shkojn fletat. Lumi une ty qe te gjeta.
Si pranvera kur na vjen. Ti ke ardh ne shpirtin tem.
Lulem lule po shkojn fletat. Lumi une ty qe te gjeta.
Si pranvera kur na vjen. Ti ke ardh ne shpirtin tem.

Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.
Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.

Kur dy zemra jan razi, ka shyhret ne dashuri.
Hajt martohem sa ma shpejt, se pa ty spo muj me nejt.
Kur dy zemra jan razi, ka shyhret ne dashuri.
Hajt martohem sa ma shpejt, se pa ty spo muj me nejt.

Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.
Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.

Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.
Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018