A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Pese Dakika


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Me ty ja fillova, dashurin e pare.
Se te dua shume, mendja sma ka marr.
Me ty ja fillova, dashurin e pare.
Se te dua shume, mendja sma ka marr.

Nuk mundem ma ty, nuk mundem pa ty.
Pese dakika smuj me i ba, pa te pa me sy.
Nuk mundem ma ty, nuk mundem pa ty.
Pese dakika smuj me i ba, pa te pa me sy.

Dita me shkon ander, afer kur te kam.
Nata eshte e gjat larg teje kur jam.
Dita me shkon ander, afer kur te kam.
Nata eshte e gjat larg teje kur jam.

Nuk mundem ma ty, nuk mundem pa ty.
Pese dakika smuj me i ba, pa te pa me sy.
Nuk mundem ma ty, nuk mundem pa ty.
Pese dakika smuj me i ba, pa te pa me sy.

Nuk mundem ma ty, nuk mundem pa ty.
Pese dakika smuj me i ba, pa te pa me sy.
Nuk mundem ma ty, nuk mundem pa ty.
Pese dakika smuj me i ba, pa te pa me sy.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018