A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Rruga Jetes Befasi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Qysh kur erdha ne kete vend. Mu nal drita, spo shkelqen.
Kurr rahat zemra smu ba. Njani tjetrin mos me pa.
Kurr rahat zemra smu ba. Njani tjetrin mos me pa.

Rruga e jetes befasi, me dy ngjyra bardh e zi.
Nuk besova kurr ne jet, se me shkon ymrin ne gyrbet.
Rruga e jetes befasi, me dy ngjyra bardh e zi.
Nuk besova kurr ne jet, se me shkon ymrin ne gyrbet.

Smu knaq shpirti asnje here. As ne dimer, as ne vere.
Pa familje pa vatan, me ka marr malli per ty nan.
Pa familje pa vatan, me ka marr malli per ty nan.

Rruga e jetes befasi, me dy ngjyra bardh e zi.
Nuk besova kurr ne jet, se me shkon ymrin ne gyrbet.
Rruga e jetes befasi, me dy ngjyra bardh e zi.
Nuk besova kurr ne jet, se me shkon ymrin ne gyrbet.

Rruga e jetes befasi, me dy ngjyra bardh e zi.
Nuk besova kurr ne jet, se me shkon ymrin ne gyrbet.
Rruga e jetes befasi, me dy ngjyra bardh e zi.
Nuk besova kurr ne jet, se me shkon ymrin ne gyrbet.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018