A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Mos Ma Thuaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Perseri une ty te takova.
Afer teje erdha u afrova.
U mundova me ta than nje fjal.
Por nuk munda se goja mu ndal.
U habita, mbeta ne kujtime.
Kur te pash ty, dashuria ime.

Mos me thuaj se me ki harrua.
Dashuria as spaska ndryshu.
Do te vazhdojna se qysh jena kan.
Nuk ban zemrat kurr vetem me i lan.

Mos me thuaj se me ki harrua.
Dashuria as spaska ndryshu.
Do te vazhdojna se qysh jena kan.
Nuk ban zemrat kurr vetem me i lan.

Te shikoj edhe me shikon.
Tregom zemer ende a me don.
Sa shume malli per ty me paska ra.
Fjalt e botes neve na kan nda.
Ka shume kohe qe nuk jem taku.
Une ty prap zemer do te du.

Mos me thuaj se me ki harrua.
Dashuria as spaska ndryshu.
Do te vazhdojna se qysh jena kan.
Nuk ban zemrat kurr vetem me i lan.

Mos me thuaj se me ki harrua.
Dashuria as spaska ndryshu.
Do te vazhdojna se qysh jena kan.
Nuk ban zemrat kurr vetem me i lan.

Mos me thuaj se me ki harrua.
Dashuria as spaska ndryshu.
Do te vazhdojna se qysh jena kan.
Nuk ban zemrat kurr vetem me i lan.

Mos me thuaj se me ki harrua.
Dashuria as spaska ndryshu.
Do te vazhdojna se qysh jena kan.
Nuk ban zemrat kurr vetem me i lan.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018