A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gramoz Gervalla - Gjithqka Ja Vlen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T19:18:19

Këngë e albumit:

"Singles Collection"


Dola-dola, fola-fola
shumë të dhashë e asgjë s'mora.
Isha m'su stilin e vjetër
por ti ishe diçka tjetër.
Dola-dola, fola-fola
shumë të dhashë e asgjë s'mora.
Isha m'su stilin e vjetër
por ti dojshe diçka tjetër.

Refren:
Zam-zam, zambak
gjithçka jap për pak,
dashninë kur e ndjen
ja vlen, gjithçka ja vlen.

Një shikim, një takim
e ndryshoi shpirtin tim.
Isha m'su me tjera fjalë,
por ti ndryshe më ke dalë.
Një shikim, një takim
ka mjaftu o shpirti im.
Me një fjalë zemrën ma more
mos e le këtë shpirt mbas dore.

Refren:
Zam-zam, zambak
gjithçka jap për pak,
dashninë kur e ndjen
ja vlen, gjithçka ja vlen.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018