A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gramoz Gërvalla - Sëmundje E Ilaç


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2016

2016-08-08T22:31:52

Këngë e albumit:

"Singles Collection"


Ah, kjo jetë, ah, kjo botë,
herë me gaz e herë me lot.
Herë e idhët e herë sheqer,
der' dikush zemrën ta merr.

Refren:
Ah, dashni ti çka na bane
s'jeton kush pa vujtjen tane.
Vet je sëmundje e ilaç
herë na plas e herë na knaq.

Kjo dashnia kështu e paska
edhe t'knaqka, edhe t'plaska.
Edhe djeg, herë t'bën shkrum,
Edhe t'shtyn me thonë t'du shumë.

Refren:
Ah, dashni ti çka na bane
s'jeton kush pa vujtjen tane.
Vet je sëmundje e ilaç
herë na plas e herë na knaq.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018