A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Tomorri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gramoz Tomorri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Mars 2012, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Gjeraqina". Më datë 17 Shtator 2012, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Baba Tomorri". Më datë 12 Korrik 2013, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Vallja Pogonishte". Në Nëntor 2013, Gramoz Tomorri merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Ah Moj Nëna Ime". Më datë 13 Maj 2015, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Moter Nuse Nisesh Sot", në bashkëpunim me Gramoz Tomorri. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Geron Dervishi

Ylli Alushaj

Gerti Muçollari

Arjan Zika

Ismail Hysenj

Agron Zhuga

Hysni Lala

Alfred Hekali

Alfred Mirashi

Nimet Sulkaj


Tags: Gramoz Tomorri

Krijo Një Kartolinë