A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Granit Derguti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  65
BIOGRAFIA: Granit Derguti është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Maj 2016, Capital T publikon videoklipin "Thirrem N'telefon", në bashkëpunim me Granit Derguti. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Capital T, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Derguti, Mixey. Videoklipi u prodhua nga Macro Creative. Më datë 15 Korrik 2016, Granit Derguti publikon videoklipin "Edhe Niher". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ernis Çili

Ervin Gonxhi

Papush Sadiku

Verim Zendeli

Xhustino Hasani

Denny

Egzon Krasniqi

Andi Stafuka

Egland

Stefan Marena


Tags: Granit Derguti

Granit Derguti në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018